Kominki Tychy

Wielu jest producentów wkładów kominkowych a ich produkty różnią się między sobą. Każdy może znaleźć kominek dla siebie. Poniżej przedstawię kilku z nich w ofercie mam prawie wszystkie.

Kominki gazowe

Przedstawiam kilka wkładów kominkowych gazowych z firmy Kratki.com . Więcej informacji na stronie kratek.

https://kratki.com/sklep/pl/category/search?q=leo&category_id=0

Zapraszam też do firmy Koperfam, link: https://akosfires.com/pl/akos/

Kratki

Polski producent wkładów kominkowych i akcesoriów. Szeroki asortyment ,nowoczesny design. Z lewej często montowany wkład kominkowy z boczną szybą.

W środku wkład kominkowy głębokości 38 cm zajmie mniej miejsca. Piecyk nie wymagający obudowy kominka. Nbc 9 to wkład kominkowy trójszybowy.

Więcej na kratki.com

Nordica Extraflame

Nordica Extraflame -Piece kominkowe, kuchenne, wkłady kominkowe itd. Piece na drewno i pelet.

Więcej na stronie https://www.kominteka.pl/kreator

Robiren

Polski producent z Lublina, oferuje stalowe wkłady kominkowe w których w palenisku stosuje bardzo wytrzymałe element ceramiczne z białego akubetu.

Wkłady kominkowe konwekcyjne i z wymiennikiem wodnym oraz wymienniki akumulacyjne. Paleniska piecowe APZ stosowane w piecokominkach.

Ma w swojej ofercie trzy rodzaje przeszklenia w tym szyby z czarnym obramowaniem zakrywającym ramkę drzwiczek . Jedyny stosuje podwójne szyby w kominkach narożnych co skutkuje czystszą szyba i większym komfortem cieplnym- mniejsza emisja ciepła przed szybą . Duzy popielnik i zimna rączka bardzo ułatwiają eksploatacje.

Więcej na https://robiren.pl

Unico

Polski producent z Uciechowa, oferuje stalowe wkłady kominkowe . Jako wypełnienie paleniska stosuje szamot również czarny i materiały ceramiczne refrabox. Możliwość wyboru szyby,ramki,klamki i ceramiki. Posiada palenisko piecowe dolnego spalania.

Więcej na unico-kominki.com

Hajduk

Polski producent z Gorzowa Wlkp. Produkuje wkłady kominkowe stalowe , konwekcyjne i wodne . Wypełnienie paleniska szamotowe, nowoczesne przeszklenie . Rekuperator wodny i powietrzny, akcesoria.

Więcej na https://hajduk.eu

Defro home

Oferta firmy obejmuje produkcję kotłów centralnego ogrzewania, wkładów kominkowych i piecyków. Obecnie jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych w Polsce.

Więcej na: https://www.defrohome.pl/

KFD Design

Asortyment towarowy firmy KFD obejmuje:produkty z branży ogrzewania: kominki (wkłady kominkowe), piece wolno stojące na paliwo stałe (tzw. kozy; na drewno i pelet), kotły grzewcze na pelet i drewno, solary (kolektory sło­neczne)produkty z branży SPA&wellness: osprzęt do saun i łaźni parowych, sauny, łaźnie parowe, kabiny infrared, wanny SPA, baseny AFS.

Więcej na: https://www.kfdesign.pl/

Hitze

Polski producent wkładów kominkowych, piecyków i akcesoriów. Szeroki asortyment ,nowoczesny design. Warto przejrzeć całą ofertę na stronie producenta.

Więcej na: hitze.pl